Září 2011

Tip: Košile

12. září 2011 v 20:11 | Ell
Další článek je o košilích, protože je miluju. Hodí se jak pro plnější holky, hezky jim zakryjí např. bříško, ale i pro štíhé dívky. Při výběru si můžeme vybrat z mnoha střihů, barev i materiálů.

V poslední době mi přijdou nejčastěji nošené kostkované košile. Většinou se nosí volnější a můžeme je zkombinovat třeba i s pěkným páskem. Při dobrém střihu a vhodné délce, se můžou nosit ke kraťasům i sukním, ale často se kombinují i s kalhotami (džíny, barevné kalhoty...)

K delším košilím můžeme zvolit i legíny, ale přijde mi strašně, když si dívky vezmou legíny a košile nebo trika, které jsou krátké a vlízá jim celý zadek. Někomu se to možná líbí, ale já jse zásadně proti tomu.

Pokud je chladněji, můžeme přes košili přehodit svetřík nebo bundičku, je strašně moc možností, jen to chce se podívat do zrcadla a skontrolovat zda, k sobě všechno sedí.


H&M - 899Kč


H&M - 399Kč
Džínová košile H&M - 799Kč ... džínové košile jsou parádní, asi si taky jednu pořídím a v kombinaci s hnědou (např. páskem) to vypadá úžasně.


Jinak jelikož jsem právě nastoupila do prváku na střední, tak vůbec nestíhám. Předem se omouvám za pravopisné chyby, protože kvůli nedostatku času jsem článek ani moc nekontrolovala, jen opravila hrubky, které bily do očí :D. Měla jsem nachystaný článek něco jako "V čem nosit věco do školy?", ale nějak se mi neuložil, i když byl už celý hotový takže jsem malinko zuřila :\ :D.