Červenec 2011

Playlist

17. července 2011 v 22:30 | Ellie |  Volný čas & Zájmy
Dnes mě napadlo udělat článek o mých oblíbených písničkách, za poslední dobu :). Doufám, že se vám budou aspoň nějaké líbit a najdete, třeba i novou inspiraci jako to já dělám ;).

1. Boys like girls - Thunder
- tuto písničku jsem objevila asi před měsícem, ale poslouchám ji pořád dokola, je úžasná! :D

2. Birdy - Skinny love
- na tuhle písničku jsem přišla při sledování TVD, a hned se mi zalíbila :))3. The pretty reckless - just tonight
- ani nevím, kde jsem na ni přišla, ale patří sem :)4. Good Charlotte - Hold on
- jednou jsem prozkoumávala další blogy a našla jsem tuhle
5. Simple plan - Jet lag ft. Natasha Bedingfield
- nad poslední písničkou jsem přemýšlela hodně dlouho, ale nakonec vznikla tato, i když v záloze byla ještě jedna z TVD, ale říkám si, že jedna TVDsong stačí :D

Doufám, že se vám písničky budou líbit ;))

Remember me

12. července 2011 v 18:57 | Ellie |  Volný čas & Zájmy
Dnes mě příšerně bolí hlava, tak jen koukám na filmy a rozhodla jsem se napsat článek o mém oblíbeněm filmu.


Tento film se mi strašně líbil. Nikdy jsem Roberta neměla příliš ráda, protože filmové zpracování Twilight se mi podle knížky vůbec nelíbí a podle jeho postavy jsem soudila i jeho a jeho herecké výkony, ale musím uznat, že jsem se spletla. V tomto filmu se mi strašně líbil jeho herecký výkon a přišel mi, že hraje strašně přirozeně, což se mi líbilo, ale zpět k filmu. Nechci nic prozrazovat, protože film pro mě byl velkým překvapením. Nejvíc mě nadchl konec, byla to událost, která se stala nečekaně a ani já bych ji v tomhle filmu nečekala, takže myslím, že to přesně vystihlo náladu nebo pocity, když se "ta událost" stala. Omlouvám se, že nemluvím konkrétně, ale nechci vám skazit překvaní. Film vřele doporučuji na jakkýkoli den a jakkýkoli čas. Když budete mít špatnou náladu určitě si uvědomíte spoustu věcí a pokud dobrou, tak také nic nezkazíte :DHrají: Rebort Pattison, Emilie de Ravin, Pierce Brosnan...

Nivea Calm & Care

11. července 2011 v 16:00 | Ellie |  Krása & Móda
Minulý týden jsem si koupila antiperspirant Nivea Calm&Care a je úžasný. Nádherně voní, je to opravdová svěží vůně. Na léto bych si představovala možná něco víc ovocného, ale tato vůně je taky krásná.

Výhodou tohoto antiperspirantu je, že podporuje regeneraci pokožky po holení. Dále by měl vydržet až 48hodin, což si myslím, že je přehnané, já osobně jsem prozatím neviděla žádný antiperspirant, který by vydržel, tak dlouho. Další výhoda je, že neobsahuje barviva.

Na pokožku v podpaží jsem hodně háklivá např. po deodorantu Fa mi naskákali červené pupínky a příšerně to svědilo, ale s tímhle jsem spokojená.

Prodává se kuličkový, tuhý a sprej. S kuličkovými nejsem spokojená, přijdu si "ulepená", tuhé také nemám ráda, protože mi nevydrží moc dlouho, nejraději mám formu ve spreji :)).